تاثیر انتخابات آمریکا بر بیت کوین چه خواهد بود؟

بیت کوین | تاثیر انتخابات آمریکا بر ارز دیجیتال | آموزش بورس در تهران و کرج

تاثیر انتخابات آمریکا بر بیت کوین چه خواهد بود؟

انتخابات آمریکا بر بازارهای مختلف اقتصادی جهان تاثیر زیادی داشته است. گفتنی است که بیت کوین نیز از این تاثیرات مستثنی نیست. در ادامه با هم تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را بر بیت کوین و یا ارز دیجیتال بررسی می‌کنیم. برای دریافت اطلاع بیشتر  از شرایط دوره های آموزش بورس در تهران و کرج با پیووت در ارتباط باشید.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و بیت کوین

انتخابات آمریکا همواره جنجال برانگیز بوده و تاثیرات زیادی بر اقتصاد جهان داشته است. در مقالات قبلی بیت کوین را نیز به طور کامل برای شما شرح دادیم. حال تاثیر انتخابات آمریکا را بر روند بیت‌کوین با هم بررسی می‌کنیم.

در دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که دونالد ترامپ ریاست جمهوری آمریکا را برعهده گرفت، هیچ کس تصور نمی‌کرد ارز دیجیتالی یا همان بیت کوین تا به این اندازه رشد کند. اما این اتفاق افتاد و اکنون نیز آمریکا در تلاش است که ارز دیجیتالی خود را راه اندازی کند. ترامپ از ابتدا در نشست‌هایی که با خبرنگاران داشت، مخالف سرسخت معامله ارزهای دیجیتالی بود. اما در شرایط کنونی که خبرگزاری‌ها خبر از پیروزی بایدن در رقابت ریاست جمهوری می‌دهند، اینکه بیت کوین روند صعودی و نزولی به خود بگیرد، خیلی قابل پیش بینی نیست.

نرخ بیت کوین در دو هفته اخیر

طی این دو هفته اخیر، نرخ بیت کوین تا ارزش ۱۷ هزار دلار پیشروی کرد تا اینکه در ایستگاه ۱۶ هزار و ۵۰۰ دلار متوقف شد.

پس از ریاست جمهوری جو بایدن در آمریکا، موضوع صعود یا نزول بیت کوین کمی پیچیده خواهد شد؛ به گونه ای که تصمیم گیری‌های اقتصادی همراه با افزایش یا کاهش بورس جهانی بر ارزش نفت و ارز دیجیتال بازار جهانی تاثیر مستقیم دارد.

از طرف دیگر، ارزهای دیجیتال پناهگاهی امن برای دارایی مردم به شمار می‌رود. مردم بر عقیده هستند  که عوامل مختلف سیاسی تاثیری بر صعود و یا نزول بیت کوین نخواهد داشت.

حضور بایدن، موجب کاهش ارزش نفت و افزایش ارزش بورس در جهان شد. با توجه به این امر، می‌توان گفت ارز دیجیتال به عنوان برگ برنده برای دموکرات‌های آمریکا در پیروزی رقابت با چین خواهد بود. البته این نکته که جمهوری خواهان هرگز اعتقادی به ارز دیجیتال و تاثیر آن بر افزایش رشد اقتصادی یک کشور نداشتند نیز بر پیروزی دموکرات‌ها در این رقابت تاثیر به سزایی داشت.

بهتر است با به قدرت رسیدن جو بایدن در آمریکا، نظرات کارشناسان و تحلیل گران بیت کوین یا همان ارز دیجیتال را بررسی کنیم.

کوچ سرمایه از بازار مالی به ارز دیجیتال

یکی از کارشناسان برجسته حوزه بلاک چین در این باره اظهار داشت: اکثر افراد در جهان در حال منتقل کردن سرمایه مالی خود از بورس به بازار ارز دیجیتال یا بیت کوین هستند که البته ایران هم از این معادله مسثتنی نیست. وی در ادامه افزود: اگر روند افزایشی بیت کوین چه بسا با شیب کم هم ادامه داشته باشد، تا پایان سال آینده میلادی ارزش هر بیت‌کوین از مرز ۲۰هزار دلار نیز عبور خواهد کرد. در هفته‌های اخیر بسیاری از مردم از دخالت دولت و اعمال نظرات دستوری در بورس گلایه داشته‌اند. همین امر موجب خروج سرمایه از بازار بورس و انتقال آن به بازار ارز دیجیتال و بیت‌کوین شد. چرا که ارزش ارزهای دیجیتال را میزان عرضه و تقاضا تعیین می‌کند.

بیت کوین | تاثیر انتخابات آمریکا بر ارز دیجیتال | آموزش بورس در تهران و کرج

اثرات مثبت پیروزی بایدن بر ارزش بیت کوین

یکی دیگر از فعالان بازار بیت‌کوین خاطر نشان کرد: پیروزی بایدن و دموکرات‌ها اثرات مثبتی بر نرخ بیت کوین در جهان خواهد داشت.

وی افزود: برای اینکه افراد با کلاهبرداری روبرو نشوند بهتر است از سایت‌هایی خرید کنند که اختمال کلاهیرداری در آن کمتر است. برای رسیدن به سود در خرید این ارزها، باید دیدگاه بلندمدت داشت.

یکی از مزایای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی یا همان بیت کوین این است که با هر سرمایه‌ای می‌توان در این بازار وارد شد.

آکادمی بورس پیووت

آکادمی بورس پیوت در سال ۱۳۹۷ و با هدف ایجاد بستر مناسب جهت آموزش صحیح و فراگیر بورس تاسیس شد. ایده راه اندازی چنین موسسه ای در سال ۱۳۸۹ توسط موسس پیوت، مازیار آسترکی مطرح شد و بعد از سال ها تلاش، تدریس و فعالیت در بورس، منجر به پیدایش پیوت شد.
در این مجموعه، آموزش کامل و عملی تحلیل تکنیکال، آموزش مدیریت سرمایه، هوش مالی، نحوه فعالیت در بازار کریپتوکارنسی و هر آنچه برای ورود و موفقیت در بورس لازم است، به صورت تخصصی آموزش داده می شود.

بررسی تاثیر انتخابات آمریکا بر روند بیت کوین در آکادمی بورس پیووت.

در همین راستا طبق اطلاع رسانی های گوناگون در رسانه های پیوت، برای تمام عزیزانی که در تمامی شهرهای ایران امکان دسترسی به کتب بورسی را ندارند، کتاب ها طبق قیمت انتشارات تهیه شده و به صورت رایگان توسط مجموعه پیوت ارسال میگردد تا این امر، قدم کوچکی در راستای آموزش صحیح بورس باشد.

شما می‌توانید با شرکت در دوره های آموزش بورس در تهران و کرج اطلاعات جامعی در زمینه بورس نظیر انتخاب کارگزاری مناسب در بورس به دست آورید.

در صفحات اجتماعی پیج اینستای آموزش بورس در تهران و کرج را دنبال کنید:

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*