پیش بینی بورس در روزهای آینده

دوره های آموزش بورس در تهران

پیش بینی بورس در روزهای آینده

روند شاخص سهام در بازار بورس، روز چهارشنبه ۲۱/۰۸/۱۳۹۹ تغییرات زیادی داشت و در نهایت با رشد روند صعودی مواجه شد. حال سوال این است که بازار سهام امروز چگونه پیش بینی می‌شود؟ برای پیش بینی روند بازار سهام، در ادامه مطلب با نظر کارشناسان همراه ما باشید. برای دریافت اطلاع بیشتر  از شرایط دوره های آموزش بورس در تهران و کرج با پیووت در ارتباط باشید.

پیش بینی بورس به گزارش کارشناسان بازار سهام

به گزارش یکی از کارشناسان بازار سرمایه، احتمال مثبت بودن بازار سهام امروز، شنبه ۲۴ آبان ماه بسیار زیاد است، اما برای به اثبات رسیدن این ادعا باید به عرضه و تقاضا در بازار سهام توجه کرد.

به گزارش یکی از تحلیلگران تکنیکال کارگزاری اقتصاد بیدار

 با وجود افزایش حجم و ارزش معاملات و تغییر نسبت‌های معاملاتی به نفع خریداران حقیقی، این گونه نتیجه گیری می‌شود که از تعداد سهامدارانی که قصد فروش سهام خود را در بازار سهام داشتند بسیار کاسته شده و در نتیجه بخش عرضه در بورس ضعیف شده است. بنابراین پیش بینی ما برای روند بازار بورس در این هفته، روندی صعودی و مثبت است. نمودارهای بازار سهام نیست نشان دهنده اشباع فروش و آماده تغییر هستند.

کارشناس ارشد سرمایه گذاری تامین سرمایه سپهر

با توجه به روند معاملات روز چهارشنبه در بازار سهام، می‌توان پیش بینی کرد که این بازار هفته صعودی و مثبتی پیش رو خواهد داشت. از دلایل امید به مثبت بودن روند بازار، می‌توان به تثبیت نرخ دلار در ارزش های بالاتر از پیش بینی کارشناسان و حمایت روانی شاخص روی عدد یک میلیون و دویست هزار واحد اشاره داشت. اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که برای تغییر روند بازار از نزولی به صعودی، برخی عوامل دیگر مانند ارزش معاملات و خالص ورود پول حقیقی به بورس باید بهبود پیدا کنند. در این صورت است که به طور قطع می‌توان امید به صعودی بودن بازار سرمایه داشت که در شرایط فعلی تقریبا ناممکن به نظر می‌رسد.

مدیر تحلیل و سرمایه گذاری کارگزاری نواندیشان بازار بورس

با توجه به چگونگی معاملات در روز چهارشنبه، به نظر می‌رسد که کاهش پیدا کردن نوسانات ارزی در بازار سرمایه ناشی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌باشد. در صورتی که نرخ دلار در کانال بالای ۲۱ تا ۲۲ هزار تومان بماند، اکثریت بازار سهام گنجایش و ظرفیت بالایی در رشد جامانده از دلار را خواهند داشت. با توجه به فرضیا ذکر شده، به نظر می‌رسد که ذز طی این روزها و هفته پیش رو بتوانیم شاهد معاملات بهتر و منطقی تری نسبت به هفته گذشته باشیم. با این شرایط، ممکن است افراد سرمایه‌های راکد خود را برای سرمایه گذاری وارد بازار سهام کنند.

کارشناس ارشد سرمایه گذاری تامین سرمایه ملت در رابطه با بازار بورس

در آخرین روزهای هفته قبل، با کاهش میزان عرضه در بازار بورس مواجه بودیم که در روز چهارشنبه در کنار این کاهش عرضه، با افزایش تقاضا نیز روبرو بودیم. گرچه باز هم فشار عرضه بیشتر از تقاضا بود اما در نهایت تقاضا روند بازار را به صورت روند افزایشی به نفع خود تمام کرد. در روزهای آینده، انتظار داریم که بازار سهام به صورت آهسته روندی مثبت و صعودی را پیش رو داشته باشد.

در این مطلب با نظر کارشناسان برای پیش بینی بازار بورس همراه باشید. برای دریافت اطلاع بیشتر از شرایط دوره های آموزش بورس در تهران و کرج با پیووت همراه باشید.

آکادمی بورس پیووت و بازار بورس

آکادمی بورس پیوت در سال ۱۳۹۷ و با هدف ایجاد بستر مناسب جهت آموزش صحیح و فراگیر بورس تاسیس شد. ایده راه اندازی چنین موسسه ای در سال ۱۳۸۹ توسط موسس پیوت، مازیار آسترکی مطرح شد و بعد از سال ها تلاش، تدریس و فعالیت در بورس، منجر به پیدایش پیوت شد.
در این مجموعه، آموزش کامل و عملی تحلیل تکنیکال، آموزش مدیریت سرمایه، هوش مالی، نحوه فعالیت در بازار کریپتوکارنسی و هر آنچه برای ورود و موفقیت در بورس لازم است، به صورت تخصصی آموزش داده می شود.

برای راهنمایی جهت انتخاب بهترین کارگزار و کارگزاری در بورس ، به سایت بورس پیووت مراجعه کنید.

در همین راستا طبق اطلاع رسانی های گوناگون در رسانه های پیوت، برای تمام عزیزانی که در تمامی شهرهای ایران امکان دسترسی به کتب بورسی را ندارند، کتاب ها طبق قیمت انتشارات تهیه شده و به صورت رایگان توسط مجموعه پیوت ارسال میگردد تا این امر، قدم کوچکی در راستای آموزش صحیح بورس باشد.

شما می‌توانید با شرکت در دوره های آموزش بورس در تهران و کرج اطلاعات جامعی در زمینه بورس نظیر انتخاب کارگزاری مناسب در بورس به دست آورید.

در صفحات اجتماعی پیج اینستای آموزش بورس در تهران و کرج را دنبال کنید:

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*